Struktura

Struktura - metody Tomatisa®

Struktura

Utworzona w 2000 roku, Tomatis Développement S.A. (TDSA) ma swą siedzibę w Luksemburgu. Firma jest wyłącznym właścicielem praw do know-how Metody Tomatisa®, znaków towarowych i patentów stworzonych przez Alfreda TOMATISA. Spółka została założona przez jego syna, Christiana TOMATISA oraz Thierry'ego GAUJARENGUES. Thierry GAUJARENGUES jest obecnie prezesem spółki współpracującym z wielojęzyczną ekipą terapeutów. Firma działa w czterech obszarach:

Historia Metody Tomatisa

Badania

Tomatis Développement S.A. łączy 50 lat doświadczeń w stosowaniu Metody Tomatisa® z ostatnimi badaniami z dziedziny nauk neurologicznych i kognitywnych. TDSA uczestnicy w wielu programach badań klinicznych, naukowych i technologicznych.

Struktura Metody Tomatisa

Profesjonalny sprzęt

Tomatis Développement S.A.produkuje innowacyjne, skuteczne i nieinwazyjne urzadzenia do stymulacji sensorycznej, które generuja Efekt Tomatisa®. Każdego roku produkty te są udoskonalane wraz z postępem technicznym, aby jak najlepiej slużyć naszym klientom.

Technologia Metody Tomatisa

Profesjonalne szkolenia

Tomatis Développement S.A. prowadzi wysokiej jakości szkolenia na całym świecie. Zajęcia prowadzone sa przez wykładowców z wieloletnim doświadczeniem oraz rozległą wiedzą w zakresie Metody Tomatisa®.

Technologia Metody Tomatisa

Profesjonalna licencja

Tomatis Développement S.A.monitoruje właściwą praktykę stosowania Metody Tomatisa®. Licencjonowani profesjonaliści przeszli gruntowne szkolenie i posiadają certyfikowane wyposażenie gabinetów.

METODA TOMATISA®